Hakkımızda

Özlem Tarım - Hakkımızda


Özlem Tarım Ürünleri A.Ş., 1980 yılında Salihli’de kurulan yem fabrikası ile sektörün ve bölgenin ilk özel yem kuruluşu olarak faaliyetine başlamıştır. “Dengeli ve Ekonomik Besleme” hedefine bağlı olarak faaliyet gösteren Özlem Tarım; Özlem Yem ve Pakiş Yem markalarıyla yem üretimi yaparken, Verimix markası ile de yem katkı maddeleri ve performans ürünleri sunmaktadır.

Yem üretimi ile birlikte entegre sistem dahilinde;

Özlem Süt ve Özlem Yumurta markalarıyla Süt ve Yumurta üreten Özlem Tarım, üretim ilkesi olarak verimliliği ve sürdürülebilirliği daima ön planda tutmaktadır. Ayrıca, şirket bünyesindeki tarım arazilerinde kendi hayvanları için mısır silajı, buğday ve yonca üretimleri gerçekleştirerek tüm girdilerin kontrolünü sağladığı gibi, süt ve yumurta üretiminde de yüksek izlenebilirlik ve verimliliğe ulaşmış bulunmaktadır.

Özlem Tarım Ürünleri A.Ş., uzmanlaşmış kadroları, yüksek teknolojiye sahip üretim tesisleri, uluslararası düzeydeki AR&GE faaliyetleri ile verimliliği esas alan çalışmalar gerçekleştirmiş ve bu çalışmalarda alınan olumlu sonuçlar ile “Dengeli ve Ekonomik Besleme” hedefine bağlı olarak sahada fark yaratmayı başarmıştır.

demo

ÖZLEM YEM

Dengeli ve Ekonomik Beslenme

İncele

demo

ÖZLEM SÜT

Uzman Kadrosu ile Sağlıklı ve Verimli Üretim

İncele

demo

ÖZLEM YUMURTA

Taze ve Güvenilir

İncele